YouTube Vanced Nasıl Kurulur?
  1. Anasayfa
  2. Uygulama

YouTube Vanced Nasıl Kurulur?

0

İçindekiler

Siyah/Koyu tema nasıl etkinleştirilir?

  1. Sağ üst köşedeki profil resminize tıklayın
  2. Ayarları Açın
  3. Vanced Ayarları’nı açın
  4. Düzen Ayarlarını Açın
  5. Karanlık izle ve Karanlık temayı AÇIK duruma getirin

Giriş ve Chromecast sorunu nasıl düzeltilir?

  1. Modlanmış microG’yi indirin
  2. Normalde başka bir apk kurduğunuz gibi kurun.
  3. Keyfini çıkarın

Youtube Vanced Nedir?

Youtube Vanced Nasıl Kurulur?
Youtube Vanced Nasıl Kurulur?

Youtube Vanced, kullanıcıların içerik oluşturucular tarafından yayınlanan çeşitli konularda videolar izlemesine olanak tanıyan bir uygulamadır ve hatta bunu yapabilirsiniz. En popüler müzik videoları, moda, popüler oyun içi içerik, haberler, güzellik, öğrenme ve daha fazlası gibi birçok konu. Bu videoyu oluşturmaya tamamen katılabilir ve dünya çapındaki diğer kullanıcılarla en sevdiğiniz içeriği paylaşabilirsiniz.

UYGULAMANIN TEMEL ÖZELLİKLERİ

Youtube Vanced Nasıl Kurulur?

Youtube Vanced uygulaması viral bir eğlence platformudur ve dünya çapındaki kullanıcılardan çok fazla ilgi ve kullanım görmektedir. Herhangi bir konu için video arıyorsanız, işiniz araştırıp izlemeye başlamak. Ve ilgi alanlarınıza göre, uygulama size video önerilerini ve favori konuları ön sayfada getirecek ve kolayca seçim yapacaksınız. Belirli bir kanalı beğendiyseniz, abone ol düğmesini tıklayın; favori içerik oluşturucularınızdan en son videoları almanıza yardımcı olacaktır. Hatta izlenen videoların geçmişini ve daha fazlasını inceleyebilirsiniz.

BİR ÇOK FARKLI TEMA SİZLERLE

Bu, dünyanın her yerinden kullanıcılar tarafından yayınlanan birçok farklı heyecan verici konuya sahip devasa bir video platformudur. Müzik, oyunlar veya yemek pişirme, öğrenme, güzellik gibi konularda bilgi paylaşımı gibi eğlence içeriklerinden… Hepsi konunun adını arayan kullanıcılar aracılığıyla bulunabilir. İyi bir aranabilirliğe sahipseniz, bu uygulama aynı zamanda kullanıcılar için mükemmel bir bilgi sitesi haline gelebilir.

DÜNYA ÇAPINDA BÜYÜK BİR TOPLULUK

Youtube Vanced Nasıl Kurulur?

Uygulamanın mevcut popülariteye sahip olması için kullanıcıya bir teşekkür göndermesi gerekiyor. Bu açık bir uygulamadır ve yaratıcı içeriğinize kolayca katkıda bulunabilirsiniz, yoksa yine de izleyici olarak katılabilirsiniz. Bu nedenle, uygulama dünya çapında çok sayıda video yaratıcısı veya izleyicisi olan çok büyük bir topluluk ve toplum inşa etti.

BENZERSİZ VİDEOLARLA YARATICILIĞINIZI İFADE EDİN

Favori bir konu seçmeye çalışın ve kamerayı elinize alın, ilk videolarla başlayalım! Aktif, yaratıcı biriyseniz ve video çekmeyi seviyorsanız, bu kendinizi ifade etmek için iyi bir fırsat olacaktır. Benzersiz videolar oluşturarak ve izleyicilerinizden destek alarak çok sayıda beğeni ve abonelik alacaksınız ve videolarınız birçok kişiye ulaşacak.

AİLE İÇİN DİĞER UYGULAMALARIN EKOLOJİSİ

Tüm ailenizin Youtube Vanced’den gelen uygulamayı kullanma arzusu varsa, aile ekosistemi etkili bir özellik olacaktır. Mükemmel bağlantı ile bu özellik, ebeveynlerin, aradığı konu aracılığıyla çocuklarının tutkulu ilgi alanlarını anlamalarına ve bilmelerine olanak tanıyacaktır. Ve bununla birlikte, YouTube Çocuk uygulaması, çocuğunuzun yaşına tamamen uygun bir video izleme alanı deneyimi yaşamasını sağlayacaktır. Çünkü bu uygulamada yayınlanan videolar, izleyicilere ulaşmadan önce yapımcının titiz yönetim aşamalarından geçmek zorunda kalacak. Çocukların psikolojik ve fiziksel olarak tam olarak gelişebilmeleri için gerçekten uygun konulara erişmelerine izin verin.

Google Play Linki:
Mod APK Linki:APK İndir

Okumaya Devam Et

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir