TIDAL Music v2.57.1 APK + MOD (HiFi/Plus Açık)
  1. Anasayfa
  2. Uygulama

TIDAL Music v2.57.1 APK + MOD (HiFi/Plus Açık)

0

Tidal Plus Mod APK, en sevdiğiniz sanatçılardan bazılarına ait yüksek kaliteli ses ve özel içerik sunan bir müzik akışı hizmetidir. Ayrıca, kayıpsız ses formatı ile her seferinde kristal netliğinde ses garanti edilir.

Neler Yapıldı?

• Sınırsız Atlama
• BWD/FWD’yi Atlayabilir
• BWD/FWD Arayabilir
• Herhangi Bir Şarkıyı Çalabilir
• Herhangi Bir Oynatma Listesini Oynatabilir
• Herhangi Bir Albümü Çalabilir
• Herhangi Bir Müzik Videosunu Oynatabilir
• Oynatma Listelerini/Albümleri/Müzik Videolarını İndirebilir
• İndirilen Oynatma Listelerini/Albümleri/Müzik Videolarını Çevrimdışı Oynatabilir
• Kilidi Açılmış Şarkı Sözleri
• Kilidi Açılan Önerilen Parçalar
• Kilidi Açılmış Parkur Bilgisi
• Devre Dışı Bırakılan DRM Kısıtlamaları
• Engelli Sesli ve Görsel Reklamlar
• xC3FFF0E tarafından yayınlandı

İçindekiler

TIDAL Music Nedir?

TIDAL Music, herkese farklı potansiyel, tür ve tarzlara sahip çok sayıda yüksek kaliteli müzik içeriği getirecek. Aynı zamanda, tür veya yazar ne olursa olsun, kullanıcıların müzik zevklerini yeni zirvelere çıkarmayı vaat eden dinamik bir tavsiye ile bütünleşir. Ek olarak, podcast’ler, çalma listeleri ve daha fazlası gibi birçok ek içerik, kullanıcılara çevrimdışıyken bile en coşkulu ve canlandırıcı veya en canlı duyguları verecektir.

GENİŞ MÜZİK AĞI İLE DİNLEYİN

TIDAL Music, kullanıcıların 70 milyondan fazla şarkıyla kendilerini sonsuz keşiflere kaptırmaları için ücretsiz ve çok yönlü bir müzik akışı platformudur. Uygulamayı daha derinlemesine hale getirmek için kullanıcıların seçimlerini ve diğer ilginç içerikleri çeşitlendirmek için her gün yeni içeriği düzenli olarak güncelleyecektir. Ayrıca birçok şarkı, müzik tutkunları için her zaman mutlak ses kalitesini ve en istikrarlı bağlantıyı sağlar.

HIZLI REAKSİYON VE YENİLENMİŞ ARAYÜZ

Uygulama, her gün yeni şarkılar güncellemenin yanı sıra, her köşesi ince ve kusursuz tasarlanmış bir arayüze sahip. Harika olan şey, kullanıcıların güzelliği veya benzersiz tasarımları birçok modern ve cilalı tema ile değiştirmesi için birçok benzersiz arayüz tasarımına sahip olmasıdır. Ayrıca, kategoriler arasında hareket ederken veya bireysel içerikle etkileşim kurarken etkileşimin daha yumuşak ve daha esnek olmasına yardımcı olur.

BENZERSİZ TAVSİYE SİSTEMİ

TIDAL Music’teki müzik öneri sistemi, AI teknolojisinin zirvesidir ve kullanıcıların herhangi bir içeriği keşfetmesini genişletmeyi vaat eder. Etkinlik geçmişine veya kullanıcıların dinlediği müziğe dayalı olacak ve böylece bireysel zevklere göre uyarlanmış yeni içerikler önerilecektir. Elbette, daha fazla sonuç almak için öneri sistemini özelleştirebilir, hatta müzik eğlence endüstrisinde yeni yazarlara ulaşmalarına yardımcı olabilirler.

KEŞFEDİLECEK MUHTEŞEM OYNATMA LİSTELERİ

Şarkılar ve çalma listeleri de kullanıcıların dinlemek veya geniş çapta keşfetmek isteyebilecekleri heyecan verici içeriklerdir. Ayrıca, sahipleri benzer ilgi alanlarına sahip arkadaşlar bulmak veya müzik zevklerini ifade etmek için tüm çalma listelerini elle seçti ve paylaştı. Kullanıcılar ayrıca türe veya ruh haline bağlı olarak en iyi dinleme deneyimi için çalma listelerini özgürce özelleştirebilir veya kişiselleştirebilir.

ÇEKİCİ PODCAST KANALLARI

TIDAL Music’te yer alan Podcast kanalları da kullanıcıların kişisel kullanım deneyimini çeşitlendirmek için harika eklemelerdir. Her podcast kanalının ayrı bir bölüm listesi vardır ve her içerik esas olarak belirli bir konu etrafında ünlülerin konuşmaları etrafında döner. Tabii ki, kullanıcılar bu podcast’leri ücretsiz olarak ücretsiz olarak dinleyebilir ve tüm içerikler en iyi kalite için düzenlenmez.

BÜYÜLEYİCİ VİDEOLAR VE GÖSTERİLER

Halihazırda yeterli müziğe sahip olan kullanıcılar, benzersiz ve etkileyici müzik eğlence içeriğinin düzenli olarak yayınlandığı video kategorisini keşfedebilir. Aynı zamanda tüm kullanıcılar için müzik ve podcast ile ilgili içerik veya videoların ağırlıklı olarak paylaşıldığı en aktif yerdir. Çok sayıda ilgi çekici içerik, çeşitli büyüleyici ve harika seçeneklerle birlikte birden çok sıralama ile düzgün bir şekilde düzenlenmiştir.

TIDAL Music, ücretsiz, çok görevli ve kullanıcıların her zaman, her yerde keyfini çıkarabilecekleri sonsuz içeriğe sahip olduğunda potansiyel seçeneklerden biridir. Kategorilerin düzenlenmesi ve düzenlenmesi de esnek ve rafine, kullanıcılara bugün dünyanın en popüler podcast’leri veya radyoları da dahil olmak üzere müzik eğlencesi dünyasına çeşitli keşifler sunuyor.

TIDAL Music Uygulamasını İndirmek İçin Tıklayın

Okumaya Devam Et

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir