İsdemir İş Başvurusu Nasıl Yapılır?
  1. Anasayfa
  2. Güncel

İsdemir İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

0

İsdemir İş Başvurusu Nasıl Yapılır? İsdemir İşçi Alımı yapacak. İşçi alımları 20 Aralık 2023 yılında şahsen başvuru üzerinden yapacağını yayınladı. Ayrıntılar için yazımızı okuyabilirsiniz.

İçindekiler

İsdemir İş Başvurusu Nereden Yapılacak?

Yassı çelik üreten entegre tesisi İsdemir, büyüme stratejisi ve işletmelerinin gereksinimleri doğrultusunda saat fiyatlı olarak çalışması üzere işe alım yapacağını duyurdu. Adaylar, müracaatlarını 20 Aralık Salı gününden başlayarak 30 Aralık Cuma gününü saat 08.00’den 16.00’ya kadar İsdemir Cumhuriyet Kapı girişinden yapabilecek.

İsdemir İş Başvurusu Nasıl Yapılır?
İsdemir İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

İsdemir Hangi Bölümden İşçi Alacak?

Başvuracak adaylarda, meslek liselerinin elektrik,elektronik, endüstriyel otomasyon, makine teknolojisi, metal teknolojisi, metalürji teknolojisi, bilişim teknolojileri, motorlu araçlar teknolojisi ve meslek yüksekokullarının elektrik-elektronik, enerji, endüstriyel otomasyon, makine teknolojisi, metal teknolojisi, metalürji teknolojisi, bilgisayar teknolojileri alanlarından mezuniyet şartı aranıyor.

İsdemir İşçi Alım Kriterleri Neler?

Adaylarda ayrıyeten müracaat yaptıkları tarih itibariyle 18-25 yaş aralığında olması, askerliğini yapmaya manisi bulunmaması, sıhhat muayenesinde çok tehlikeli iş sınıflarında çalışabilmeye uygunluk ve misyonlarını yapmaya pürüz olabilecek rastgele bir bedensel yahut ruhsal rahatsızlığın olmaması koşuluna da bakılıyor.

Kişilerin, kimlik dokümanları ile yapacağı fizikî müracaatların yanı sıra eş ve kardeşler dahil birinci derece yakınlarının nüfus kayıt örneğiyle birlikte yapacağı müracaatlar da geçerli sayılacak. Fizikî müracaat esnasında adaylara verilecek link üzerinden müracaat süreci online devam edecek, uygulanacak imtihan ve değerlendirmelerde başarılı olan adaylar ortasından işe alımlar yapılacak. İsdemir, saat fiyatlı tüm durumlarda yıl boyunca muhtaçlıkları doğrultusunda işe alımlarını sürdürecek.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir