Wednesday dizisinin 2. sezon tarihi belli oldu mu? Wednesday 2. sezon var mı, ne zaman?
  1. Anasayfa
  2. Güncel

Wednesday dizisinin 2. sezon tarihi belli oldu mu? Wednesday 2. sezon var mı, ne zaman? - 2023

0

Addams Ailesi’nin devamı olarak çekilen Wednesday, yayınlandığı tarih itibariyle devamlı gündeme geldi. Netflix imali olan Wednesday dizisinin ayrıntıları araştırılmaya başlandı. Pekala Wednesday 2. dönem var mı, ne vakit? İşte cevabı…

Addams ailesinin biricik kızı Wednesday Addams’ın pek çok garip canlıyı bünyesinde barındıran Nevermore Akademi’ye başlamasıyla ilerleyen kıssa epeyce dikkat çekti. 90’lara damga vuran Addams Ailesi’nin devamı niteliğinde çekilen Wednesday dizisi 23 Kasım tarihinde dijital platform Netflix üzerinden yayınlanmaya başladı. Doğaüstü ve ürpertici bir atmosferi izleten proje kısa müddette izlenme rekoru kırarken, başrol oyuncusu Jenna Ortega’nın canlandırdığı Wednesday Addams’ın dansı ise toplumsal medyada akım haline geldi.

Wednesday 2. dönemi ne zaman

Dizi, kısa müddette en çok izlenenler listesinin başında yer alırken Wednesday sevenleri 2. dönemin olup olmayacağını merak ediyor.

Wednesday Addams

WEDNESDAY DİZİSİ 2. DÖNEM VAR MI, NE VAKİT YAYINLANACAK?

8 kısımdan oluşan Wednesday dizisini bir solukta bitiren izleyiciler ikinci dönemi sabırsızlıkla bekliyor. Dünya çapında çok ses getiren dizinin 2. dönemi için imal şirketinden şimdi bir açıklama gelmedi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir