Darkorbit Pvp Server Kurulumu
  1. Anasayfa
  2. Oyun

Darkorbit Pvp Server Kurulumu

0

Bilindik oyunların çoğunda olduğu gibi DarkOrbit oyununun da PVP serverları mevcut. Peki Darkorbit Pvp Server Kurulumu Nasıl Yapılıyor? Bu Makalemizde sizlere Darkorbit Pvp server kurulumu nasıl yapılır hepsini ayrıntılı bir şekilde anlatacağız.

DarkOrbit Pvp Server Kurulumu
DarkOrbit Pvp Server Kurulumu

İçindekiler

DarkOrbit Pvp Serverda Neler Yapılabilir?

Normal serverde bulunan özelliklerin tamamını isteğiniz doğrultusunda düzenleyebilir ve sınırsız değişiklikler yapabilirsiniz. Hatta ileri seviyelerde kullanım yapmayı biliyorsanız kendinize ait tasarımları olan uzay araçlarını oyununuzda kullanabilirsiniz.

thumbnail
Önerilen Yazı
DarkOrbit PVP Serverlar 2022 Sürekli Güncel

DarkOrbit Nedir?

DarkOrbit’in kendi sitesinde açıklaması tam olarak şu şekildedir.

DarkOrbit – Evrenin hakimiyeti için galaksiler arası savaşa katıl
İticilerini kuşan ve uzay boşluğundaki MMO’ya hazırlan. Kanının son damlasına kadar savaşacak uzay pilotlarıyla birlik ol

Dinle uzay pilotu! Geniş DarkOrbit evreni seni bekliyor! Uzay aracını seç ve savaş istasyonunla insanlığı yok etmeye savaşan uzaylı tehditine karşı verilen savaşa katıl. Kendi uzay geminle galakside dolaşırken savaştan asla kaçma. Hemen DarkOrbit’e kaydol, uzay pilotu ol, üç şirketten birindeki yerini al ve yol arkadaşlığı edeceğin pilotlarla gücünü birleştir veya klanlar kurup değerli kaynakları ele geçirerek şirketini zafere taşı. Elbette tüm bunları yaparken bilgisayarındaki tarayıcıdan ücretsiz olarak oynayabileceğin uzay oyununda düşmanlarını galaksinin çöplüğüne de göndereceksin!

Hangi Şirketten olursan ol, tüm Galaksi çapında senden dostluklarını esirgemeyecektir
Ancak, Bigpoint’in aksiyon dolu uzay MMO oyunundaki tek düşmanların uzaylılar olmayacak! Her biri zafere ulaşmak için kendine özgü yollarını kullanan üç düşman şirketten birini seçerek DarkOrbit’teki uzay yolculuğuna başla. . Tercihin ne olursa olsun, görevin hep aynı: Değerli kaynakları topla ve bu uzay çatışmaları oyununda zafere ulaşmak için galaksi mücadelesinin dengelerini değiştir.

İstediğin Gemiye Komuta Et
Bigpoint’in tarayıcı tabanlı uzay mücadelesi oyununda, şirket ilişkilerine bakılmaksızın uzaydaki bireysel mücadelende tamamen kendi tarzını yansıtabileceğin seçeneklere sahipsin DarkOrbit’de komuta sende! Çeşitli uzmanlık alanları olan gemilerden kendi uzay aracını seç… Düşman sürülerini hızla yerle bir eden gemilerden bir taraftan hedeflere ağır hasar verirken bir taraftan da ileri teknoloji hırsızlığı amacıyla gizlice istihbarat toplayan gemilere kadar birçok seçenek seni bekliyor.

Bu Çevrimiçi Topluluğun parçası ol
DarkOrbit’i diğer oyunlardan bir adım ileri taşıyan tek bir şey var: Sen! Farklı oyunlar da tarayıcı tabanlı çoklu oyunculu oyunlar olduğunu iddia etse de, DarkOrbit’in geniş topluluğunun eline su dökemezler: Her gün 80 milyondan fazla aktif oyuncu birbiriyle savaşıyor! DarkOrbit, sizin sayenizde önde gelen kült çevrimiçi uzay oyunu. Hemen milyonlarca uzay pilotuyla kolkola savaşa gir veya seni yok etmek için yanıp tutuşan düşmanlarının karşısına dikil. Silahlarını kuşan ve her şeye hazırlıklı ol! Her hamlende tehlikelerle karşılaşacaksın ve bir anlık tereddütün zaferle yenilgi arasındaki farkı belirleyebilir.

Arkadaşlarınla Beraber veya Arkadaşlarına Karşı Savaş
Gelmiş geçmiş en iyi uzay savaş oyunlarından birinde sayısız galaksi arasında dolaş. Tüm oyuncular, her hamlelerinde bir tehlikeyle karşılaşmaları kesin olduğu için kaynak ararken, yeni haritalar keşfederken veya yeni görevleri tamamlamak için çabalarken her an tetikte olmalıdır. Arkadaşların ve diğer saygıdeğer pilotlarla bir klan kur ve sürekli güçlenerek üzerine gelen galaksiler arası canavarlara karşı zafer kazanma ve hayatta kalma şansını artır veya mürettebatınla beraber ışık hızıyla seviye atlamak için en zorlu görevleri üstlen.

DarkOrbit PvP Server Kurulumu İçin Gerekenler Nelerdir?

DarkOrbit PvP server kurulumu için çok fazla araç ve dosyaya sahip olmanıza gerek yoktur. Dosyalardan birisi, server dosyalarımızın içinde bulunduğu dosyadır. Bir diğeri ise WampServer Programını kurmak olacaktır.

DarkOrbit PvP Server Dosyalarını Aşağıdan İndirebilirsiniz.

İndirmek İçin Tıklayın

WarmServer Programı Nedir? WarmServer Programı Nasıl İndirilir?

WAMP’ın kelime açılımı şu şekildedir: Windows – Apache – MySQL – PHP

Yani bu program windows işletim sisteminde Apache, MySQL ve PHP’nin bir arada kullanılmasına olanak sağlayan bir programdır. DarkOrbit PvP Server Kurulumu sırasında olmazsa olmaz bu programı indirmek için aşağıda bulunan indirme butonuna tıklayabilirsiniz.

İndirmek İçin Tıklayın

DarkOrbit PvP Server Kurulumu Nasıl Yapılır?

Sizler için uzun uzun resimli bir şekilde anlatım yapmadan önce ayrıntılı ve güzel bir anlatım yapılmış olan videoyu sunmak istiyorum.

Video mmotutkunlari.com admini tarafından hazırlanmıştır.

İyi Seyirler.

DarkOrbit PvP Server Kurulumu

DarkOrbit İle İlgili Diğer Bilgiler İçin Lütfen Tıklayın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir