Sonbahar – Kış Sezonu Çocuk Elbiseleri Nasıl Olacak?
  1. Anasayfa
  2. Anne-Çocuk

Sonbahar – Kış Sezonu Çocuk Elbiseleri Nasıl Olacak?

0

İçindekiler

1Sonbahar – Kış Sezonu Çocuk Elbiseleri Nasıl Olacak?

Eskiden çocuklar genellikle anneleri ne giydirirse onları giyiyordu. Bu nedenle de özel bir çocuk elbiseleri modası söz konusu olamıyordu. Ancak günümüzde artık çocuklar da modayı takip etmekte. İster kız çocuğu olsun isterse de erkek onlara özel trendleri her yerde görmek mümkün. Peki bu kış çocuk modası ne alemde biraz ipucu verelim.

Kız Çocuk Elbiseleri

Kız Çocuk Elbiseleri
Kız Çocuğu Modası – Kız Çocuk Elbiseleri Photo by Diego Rosa

Öncelikle moda dendiğinde hanımlar akıllara geldiği için kız çocuklarından bahsetmek gerekirse, kız çocukları da tıpkı büyükler gibi bu sezon kürk paltolar giyecek. Bu paltoların renkleri çok çeşitli olmakla birlikte kahverengi bu sezon dada da ağırlıkta olacak. Yine büyüklerde olduğu gibi A kesim elbiseler minikler için de oldukça revaçta olacak. Ayakkabılarda ise kıyafetlerde olan sadelik yerini renk cümbüşüne bırakıyor. Özellikle bilek ayakkabılar bu yıl çocuklar için çok fazla tercih edilen bir ürün. Bere, atkı ve şal gibi aksesuarlar da fazlaca revaçta.

Erkek Çocuk Elbiseleri

Erkek çocuklarında da kızlarda olduğu gibi çocuksu çizgiler geride kalmış, yerine daha erkeksi modeller gelmiş durumda.

Erkek Çocuk Elbiseleri
Erkek Çocuğu Modası – Erkek Çocuk Elbiseleri Photo by Terricks Noah 

Renk olarak kıyafetlerde mavi ve yeşil tonları yaygın olarak kullanılmış. Desen olarak oduncu gömleği tarzında desenler oldukça revaçta olacak. Askılı pantolon kullanılan kombinler ise bu sezon erkek çocukları tarafından tercih edilmeyen parçalar arasında. Kısaca bu sezonun modası çocukları bir hayli büyütecek. Erkeklerin saçları ise yine büyüklerle paralel gidecek ve büyüklerde olduğu gibi klasik modeller tercih edilecek. Her ne kadar çocuk modası annelerin tercihlerini çöpe atacak olsa da moda sayesinde oldukça tarz sahibi çocuklar ortaya çıkması güzel bir şey. Tüm annelere duyurulur.


Başka Yazılarımızı Görmek İçin Genel Kategorisine Göz Atabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir
Nasil-bir-ebeveynsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir