Plodsi uygulaması nedir? Plodsi uygulması ne işe yarar?
  1. Anasayfa
  2. Araba

Plodsi uygulaması nedir? Plodsi uygulması ne işe yarar?

0

Türkiye ve dünyada bir birinci olan uygulama Plodsi Akıllı Plaka Uygulaması, araç plakasını bir kredi kartı yahut dijital cüzdanla eşleştirerek, plakanın ödeme platformu haline gelmesini sağlıyor. Plakasını Plodsi’ye ekleyen kullanıcılar akaryakıttan sigortaya, profesyonel sürücüden çekiciye aracıyla ilgili tüm ödemeleri uygulama üzerinden yapabiliyor.

Akıllı telefonlara fiyatsız indirilebiliyor

Fintek ekosistemine ve kullanıcılara katma paha yaratma maksadıyla 2020 yılında kurulan Plodsi, kullanıcılara araçlarının tüm masraflarını plaka üzerinden ödeme imkanı sunuyor. Akıllı Plaka uygulamasıyla kullanıcılar, tek bir platform üzerinden akaryakıt, otopark, sigorta, yıkama, çekilen araç bildirimi ve profesyonel sürücü üzere harcamalarını yönetebiliyor. Araç sahiplerinin kredi kartlarıyla entegre çalışan Plodsi Akıllı Plaka, yüzde 100 inançlı bir altyapıyla hizmet veriyor. 

Plodsi Akıllı Plaka uygulaması, iOS ve Android telefonlara fiyatsız bir halde indirilebiliyor. Kullanıcılar araç plakasını, telefonunu ve ödeme seçeneğini girerek Akıllı Plaka dünyasına giriş yapabiliyor. Akıllı Plaka ayrıcalıklarından faydalanmak için ödeme yapılan yerlerde plakayla ödeme yapılacağının söylemesi gerekiyor. Kullanıcılar, telefon ekranında beliren fiyatı onayladıktan sonra ödeme süreci tamamlanıyor.

Çeşitli kampanyalar ve indirim olanakları

Plodsi Akıllı Plaka, kullanıcılarına çeşitli kampanyalar ve anlık indirim imkanları üzere pek çok avantaj sağlıyor. Servisler için kurumlarla ve iş ortaklarıyla direkt entegrasyon sağlanan Plodsi’de, akaryakıt, sigorta, cazibeli, otopark, profesyonel sürücü, oto yıkama, yol yardım, çekilen aracım nerede hizmetleri sunuluyor.

Plodsi’nin iş ortakları ortasında Aytemiz, Birleşik Ödeme, İSPARK, İstmop, Remed Assistance, Sigortayeri, Turkcell, Webhelp ve Ziebart yer alıyor.

Otomobille ilgili tüm muhtaçlıklar tek noktadan takip ediliyor

Plodsi Akıllı Plaka uygulaması sayesinde kullanıcılara arabayla ilgili tüm gereksinimleri tek noktadan takip etme ve yönetme imkanı sunduklarını söyleyen Plodsi Kurucu Ortağı Koray Peközkay, “Kullanıcılar, araçla ilgili tüm ödemelerde uzaktan ve mobil ödeme imkanına sahip oluyor buna ek olarak araç sarfiyatlarında tasarruf sağlıyorlar.  Önde gelen markalarla muteber ve kaliteli hizmet sunuyoruz.

Yaptığımız işbirlikleriyle anında indirim, birebir fiyata daha fazla akaryakıt ve ek kampanyalar sağlıyoruz. Çok yakında, lastik, bakım-onarım, elektrikli araçlar için şarj istasyonu ödemeleri, mikro kredi üzere bir çok hizmeti de Plodsi’ye entegre etmeye devam ediyoruz.  Tüm bunların yanı sıra çok yakında kullanıcılarımız, aylık, yıllık araç masraflarını takip ederek, tüm ödemeleri aksatmadan yapabiliyor olacaklar” dedi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir