Güncel Fatih Wifi Şifresi 2022 (Sürekli Güncel) ✓
  1. Anasayfa
  2. Güncel

Güncel Fatih Wifi Şifresi 2022 (Sürekli Güncel) ✓

Fatih Projesi Güncel Şifreleri 2022 Fatih Şifre - Fatih Ağına Nasıl Bağlanır? 2022 MEB FATİH İNTERNET ŞİFRESİ GÜNCEL Fatih İnternet Şifresi 2022 [Güncel Wifi Şifresi] Güncel Şifreleri

0

Fatih Wifi Şifresi – Fatih İnternet Şifresi – Fatih Şifreleri nasıl tabir ediyorsanız tamamı sürekli güncel şifreleri sizinle paylaşıyoruz. Peki bu Fatih Projesi nedir? Fatih Şifresi Ne İşe Yarar? Fatih Şifresini Nereye Gireceğiz?

İçindekiler

Fatih Wifi Şifresi Nedir?

Fatih şifresi girebilmek için wifi bağlantısını sağlamanız gerekli. Önceden Fatih Wifi Şifresi istemiyor direk olarak Fatih İnternetine Şifresiz Bağlanma olanağı sunuyordu. Şimdi İse Fatih Wifi Şifresine ihtiyaç duyulmaktadır. Peki Fatih Şifresi alabilmek için ne yapmamız gerekiyor. Tamamını Yazımızda Paylaşacağız. Öncelikle nedir bu Fatih projesi? Makalenin Alt Kısmında GÜNCEL Fatih Wifi Şifresini Paylaşmış Bulunmaktayız.

Fatih – Fırsatları Artırma ve Teknolojiyi İyileştirme Hareketi

Projenin sitesinde açıklama olarak tam olarak şu yazmaktadır:

“Her öğrencimizin en iyi eğitime kavuşması, en kaliteli eğitim içeriklerine ulaşması ve eğitimde fırsat eşitliğinin sağlanması için tasarlanmış olan FATİH Projesi, eğitimde teknoloji kullanımıyla ilgili dünyada uygulamaya konulan en büyük ve en kapsamlı eğitim hareketidir.”

Daha da açmak gerekirse yine sitedeki açıklamalar dahilinde şunlar yer almaktadır:

Eğitimde FATİH Projesi, eğitim ve öğretimde fırsat eşitliğini sağlamak ve okullarımızdaki teknolojiyi iyileştirmek amacıyla bilişim teknolojileri araçlarının öğrenme-öğretme sürecinde daha fazla duyu organına hitap edilecek şekilde, derslerde etkin kullanımı için başlatılmıştır. Bu prensiplerden yola çıkarak çözümü oluştururken başarı faktörleri 5 temel esasa dayandırılmıştır:

  • Erişilebilirlik: Her an her yerden, zaman ve araçlardan bağımsız olarak hizmet sunabilmek
  • Verimlilik: Hedef odaklı, daha verimli çalışma ortamları ve gelişim alanları sunabilmek,
  • Eşitlik (Fırsat Eşitliği): Tüm paydaşların en iyi hizmete erişilebilmesini sağlayabilmek,
  • Ölçülebilirlik: Gelişimin doğru değerlendirilebilmesi için sürecin ve sonuçların doğru ölçülebilmesini sağlamak,buna göre düzgün geri bildirim verebilmek
  • Kalite: Tüm eğitimin kalitesini ölçülebilir şekilde yükseltmek.

Bütün bu başarı faktörlerini gözeten çözüm sayesinde, fırsat eşitliği sağlanıp sayısal uçurum kapatılırken toplam kalitenin de artırılması hedeflenmiştir. Eğitimde FATİH Projesi ile öğrencinin, sadece dersteki başarısıyla değil, ilgi alanları, aktiviteleri ve eğilimleriyle değerlendirilebilmesi ve bu yolla, öğrencilerin tüm öğrencilik hayatlarına ait verinin analizinin yapılmasının önemi de ortaya çıkmaktadır. Burada söz konusu olan sadece toplanan verilerle istatistik oluşturulması değildir.

Bu proje ile öğrencinin eğitimi sürecinde oluşan her türlü bilginin tek bir kimlik yönetimi sisteminde tutulması ve bir veri havuzu ile analizlerin anında yapılabileceği bir altyapı oluşturulması amaçlanmaktadır. Milyonlarca verinin arasından doğru veriye ulaşıp analiz edebilmek bireysel eğitim aracılıyla günümüze kadar kazanılamayan öğrencilerin kazanılabilir hale getirilmesini sağlayacak, aynı zamanda ilgi ve başarı alanlarına göre mesleğe yönlendirme anlamında da bilgi kaynağı olacaktır. Öğrencinin kişisel kazanımının sağlanabilmesi için bireysel veri analizinin yapılabilmesi esastır.

Öğrencinin sadece sınavla değerlendirildiği sistemden; Sınav sonuçlarına göre eksik kalan yönlerini görerek, Bunları görsel olarak analiz ederek, Ders dışındaki ilgi alanlarını tespit ederek, Özel yeteneklerini keşfederek, Hangi yolla daha kolay öğrendiğini anlayarak, Hangi alanlara eğilimli olduğunu fark ederek, değerlendirildiği bir sisteme geçiş bu proje ile hedeflenmektedir. Bu sistemin sınıflarda etkin kullanımı için tüm okullarımıza yüksek hızlı ve güvenli internet (VPN) sağlanmaktadır.

Okul bilgi sistemi ile okullara kurulan sistemler ve okullara ait donanım değişiklikleri izlenebilmektedir. Ayrıca öğrenci okul dışında da öğrenme sürecine devam edebilecek ya da pekiştirebilecektir. Eğitimde FATİH Projesi ile öğrenci, bulunduğu ortamdan bağımsız olarak ders notlarına, ders içi projelere ve öğretmen tarafından verilen ödevlere ulaşabilmekte, ürettiği bilgileri öğretmeni ve diğer arkadaşları ile paylaşabilmekte ve ayrıca EBA ile yardımcı dokümanlarla öğrendiği konuları pekiştirebilmektedir.

Fatih Projesi Kapsamı

Eğitimde FATİH Projesi dersliklere donanımların sağlanmasını, geniş bant internetin bütün dersliklere ulaştırılmasını, derslere ait e-içeriklerin sağlanmasını, öğretmenlerin BT teknolojilerine entegrasyonunu ve içerik geliştirilmesi için web platformlarının kurulması ile proje uygulama desteği de dâhil olmak üzere faaliyetlerin gerçekleştirilmesini finanse edecektir. Eğitimde FATİH Projesinin ana bileşenleri aşağıda verildiği gibidir:

Fatih Wifi Şifresi – Fatih İnternet Şifresi Güncel

Eğitimde FATİH Projesi sadece bir donanım veya eğitim projesi değildir. Bu nedenle, Eğitimde FATİH Projesi çok boyutlu bir hizmettir ve ülke ekonomisini dinamik kılmada oldukça büyük bir öneme ve yere sahiptir. 1. Kapsamı itibarı ile bu proje,

Yurtiçi üretimin ve katma değerin artırılması, Daha önce yurt içinde üretimi bulunmayan ürünlerin üretilebilmesi,

Yeni teknoloji ve ürünlere yönelik araştırma-geliştirme faaliyetlerinin yapılabilmesi,

Tüm okul dersliklerine yerleştireceği bilişim teknolojisi donanımı, yazılımı, ağ altyapısı ve internet erişim imkânı, e-içerikleri,

Öğretmenlere ve öğrencilere verilecek e-kitabı, Genç girişimcilik ruhunu geliştirmesi,

2. Eğitimde FATİH Projesi 21. yüzyıl vatandaşlığı becerileri olarak tarif edilen,

Teknoloji kullanımı, Etkili iletişim, Analitik düşünme, Problem çözme,

Birlikte çalışma ve işbirliği gibi becerileri geliştirerek öğrencilerimizi edilgen olmaktan çıkaracak ve eğitimde fırsat eşitliğini geliştirecektir.

3. Bu projeyle bilgiye erişimin kolaylaşması için bütün okullarda “bilişim teknolojileri sınıfı” oluşturularak, çeşitli donanımlar sağlanarak öğretmen ve öğrencilerimizin teknolojiye erişim imkanlarının artırılması hedeflenmektedir.

Fatih Projesinin Hedefleri

Her Okul İçinHer Derslik İçinHer Öğretmen İçinHer Öğrenci İçin
VPN- Genişbant İnternet ErişimiEtkileşimli TahtaEba UygulamalarEba Uygulamalar
Alt YapıKablolu/Kablosuz İnternet ErişimiEba Market
Eba Market
Yüksek Hızlı Erişim
Bulut Hesabı

Bulut Hesabı
Ders Notları PaylaşımıDijital Kimlik

Ödev Paylaşımı
Bireysel Öğrenim Materyalleri

Fatih Wifi Şifresi Güncel 2022

Şifre : @U)eeAC&J8?p3#

Şifre : ,Gu5%P5&?4#P~w

Şifre : raqxw:;4E:q&#J

Şifre : Fa!u9PA}7’+zBS96

Şifre : !Fatih.12-34

Şifre : K4<At2Md?d@5/Z

Şifre: !1qaz2WSX3edc4RFV%56

Şifre:  F@M2015i#Eb23TC

Şifre: f1@2t34ih5

Şifre: T1F0@7T1IH1Y4E5G3IMTEEBKC!0+R%U^9M£C

Şifre: 34i3s0t00

Şifre: {1!ASR$UAN*BG#AUC\RAL]YUI&9}

Şifre: verdijm@n1453

Şifre: F@M2015i#Eb23TC

Şifre: Fatih.1234

Şifre: T1F0@7T1IH1Y4E5G3IMTEEBKC!0+R%U^9M£C

Şifre: {1!ASR$UAN*BG#AUC\RAL]YUI&9}

Şifre: !1qaz2WSX3edc4RFV%56

Şifre: f1@2t34ih5

Şifre: 34i3s0t00

Fatih Wifi Ağına Nasıl Bağlanılır?

Fatih ağına nasıl bağlanırım? Fatih Wifi ağına nasıl bağlanırım? Fatih Wifi ağına bağlanma yolları nelerdir? Sorularının cevabını bu başlık altında bulabilirsiniz.

Ücretsiz olarak sunulan internet hizmetine ulaşmak için telefonunuza öncelikle Milli Eğitim Bakanlığının yayınladığı sertifikayı indirmeniz gerekmetedir.

  1. Sertifikayı indirmek için öncelikle şu siteye girip indirme yapmanız gereklidir: http://sertifika.meb.gov.tr
  2. Sonrasında Telefonda Kablosuz ağlardan f@tih ağına tıklamanız gerekli.
  3. Gelen bölüme yukarıda verdiğimiz Fatih Şifrelerinden birini girerek internete bağlanabilirsiniz.

Daha Fazla İçerik İçin Bizi Takip Edin

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir