Ticarette Karlı Seçenek Oluşturmanın 3 Hızlı ve Kolay Yolu
  1. Anasayfa
  2. İş Fikirleri

Ticarette Karlı Seçenek Oluşturmanın 3 Hızlı ve Kolay Yolu

0

İçindekiler

Ticarette Karlı Seçenek Oluşturmanın 3 Hızlı ve Kolay Yolu

Ticarette Karlı Seçenek Oluşturmanın 3 Hızlı ve Kolay Yolu Dediniz ve Sonunda iyi bir katılım listesine ihtiyacınız olduğunu fark ettiniz. Sayısız makaleyi okuduktan ve uzman tavsiyeleri aradıktan ve tercih listeleriyle küçük bir servet yaratan insanların birçok başarı hikayesini okuduktan sonra, sonunda kendinize ait bir listeye sahip olmaya karar verdiniz. Sonrasında şu şekilde olmuştur, tercih listeleri hakkında bilinmesi gereken her şeyi bildiğinizi ve tavsiyelerini takip ettiğinizi düşünüp yine de kar elde edememişsinizdir.

Ticarette Karlı Seçenek Oluşturmanın 3 Hızlı ve Kolay Yolu
Ticarette Karlı Seçenek Oluşturmanın 3 Hızlı ve Kolay Yolu Photo by Frank Busch

Gerçekten Kazanıyor Muyum?

Aslında, para kaybediyor olabilirsiniz. Size yardımcı olmaları için yazarlar tutabilirsiniz ya da büyük bir listeniz olsa bile bazı harcamalar yapılır, ancak yalnızca çok küçük bir yüzde aslında sizden satın alır, yine de kar kaybedersiniz. Bunu birkaç ay sonra istatistiklerinizi ve satış rakamlarınızı gördüğünüzde anlayacaksınız.

Hesaplarım Doğru Mu?

Peki yanlış giden ne olabilirdi? Sizin başarısız olduğunuz yerde neden başkaları başarılı oldu? En yaygın hata, hemen dalmış olmanızdır. Oldukça popüler olabileceğini ve size para kazandıracağını düşündüğünüz bir konu seçtiniz. Bu durum sadece böyle değil. Alabilecekler listesini yazmış olmanız, hemen satın alacakları anlamına gelmez.

Başarısız Girişimi Nasıl Başarılı Hale Getiririm?

Burada bir tercih listesi başlatan ve başarısız olanlar için daha fazla tavsiyede bulunacağım, başarısız girişiminizi canlandırabilirsiniz. Yeni başlayanlar için, karlı bir katılım listesi oluşturmanın üç hızlı ve kolay yolu burada.

Müşterinin Güvenini Kazanmak

1) Müşterilerinizin önce size ve ürünlerinize güvenmesini sağlayın. Sadece tercih listenizi başlatmak sizi uzman ve güvenilir bir satıcı yapmaz. Bir tercih listesine başlamadan önce birçok makaleyi ilk sıraya koyun. Bildiğiniz ve siteniz için başladığınız ve kullandığınız konu hakkında yazın. Müşterileriniz hakkında istek ve ihtiyaçları hakkında bilgi edinmek ve bu istek ve ihtiyaçları hedeflemek için forumları ilk sıraya koymaya çalışın.

Diğer sitelerden de forumlara katılın. Uzman tavsiyeleri sağlayın. İnsanların size zaten güvendiğini hissettiğinizde, kendi tercih listenizi başlatabileceksiniz. Diğer forum kullanıcılarıyla da bir temel oluşturabilirsiniz. Onlardan listenize katılmalarını isteyebilirsiniz. Arkadaşlar her zaman iyi müşterilerdir. İşinizin neyle ilgili olduğunu görebilmeleri için web sitenize bir bağlantı koyun.

Kesin gerçek şu ki, para ancak tüketiciler ve takipçiler size inandığında ve güvendiğinde gelecektir. Paraları için iyi bir değişim olabilecek bir ürün veya hizmet istiyorlar. İnsanlar sizi tanımıyorlarsa, tavsiyeniz dışında bir şey satın almayacaklar.

İhtiyaca Yönelik Ürün Bulmak

2) İnsanların istediği ve ihtiyaç duyduğu bir ürün veya hizmet bulun. Yeteneğiniz olmasa da araştırdığınız ve iyi öğrendiğiniz bir hizmet ve ürün sunarsanız bunu ileriye taşıyabilirsiniz. Satın alma listenizin alıcıları veya abonelerinin kullanabileceği kadar satabileceğiniz zaman, emek ve paraya yatırım yapın.

İlgi duyduğunuz bir şeyi satmak en iyisi olsa da, tamamen popüler veya karlı olmayan bir şeyi satmaya karar verirseniz, sizinle aynı ilgiye sahip pek çok insan olmayabilir. Araştırmanızı iyi yapın bu şekilde karların geldiğini göreceksiniz. Ayrıca abonelerinize gerçekten kullanabilecekleri ve etrafa yayabilecekleri promosyon materyalleri sağlayın.

Ürüne Odaklı Kitlelerle Arkadaş Olun

3) Diğer tercih listesi kullanıcılarıyla arkadaş olun. Bu, özellikle başarılı bir katılım listesi başlatmış olan biriyse temelde faydalıdır. Bunlar, bu girişimde deneyime sahip insanlardır ve deneyim hala en iyi öğretmendir. İnternette kullanabileceğiniz birçok makale varken, güvendiğiniz birinden ilk elden hesap almak gibisi yoktur.

Deneyimli kitleler, bunu deneyimledikleri için size ne yapıp ne yapmayacağınızı söyleyebileceklerdir. Farklı insanlar için farklı durumlar ortaya çıksa da, genel kavram yine de çok yardımcı olabilir. Kaçınılması gereken birçok şey var ve bu insanlar size hangilerini söyleyebilecekler.

Kârlı bir katılım listesi oluşturmak sadece bir gecede olmaz. Yapılması gereken birçok hazırlık ve çaba var. Katılım listeleri sıfırdan oluşturulur, listeniz büyüdükçe listenizin kalitesini de korumanız gerekir. Düzenli ve yönetilebilir tutun. Gerekirse yardım alın veya işe alın, abonelerinizin mutlu ve memnun olduklarından ve sizden satın almaya istekli olduklarından emin olun.


Diğer Para Kazanma Konularımız İçin Lütfen Tıklayınız.

Önerilen Makaleye Göz Gezdirmek İçin Aşağıdaki Bağlantıdan Devam Edebilirsiniz.

Minimum Gider İle Maksimum Satış. Nedir Bu Clickbank?

Yazı Kaynakları
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir