Minimum Gider İle Maksimum Satış

İnternetten Para Kazanma - Clickbank Nedir?

Minimum Gider İle Maksimum Satış Yapmak Nedir Bu Clickbank? Teknolojiyle ilgili eski bir söz vardır, “Bozuk değilse tamir etmeyin”. Bu ilke, Clickbank pazarıyla ilgili birçok harika özellikten biri ve sizi pazarlarına ürün koymak için nasıl kurdukları için doğru olabilir. Clickbank’ta satış yapmak istediğinizde işlem oldukça basittir. Başka herhangi bir web sitesinde yaptığınız gibi bir hesap oluşturursunuz. Ve Clickbank üyelik üyeliği yoluyla ürün satmak için geçerli bir satıcı olmak için gerekli aşamaları tamamlarsınız. Ancak Clickbank’ın dijital ürününüzü alıp satmaya hazır 150.000’den fazla bağlı kuruluşu olduğunu ve bu bağlı kuruluşların birçoğunun siber uzaydaki en başarılı internet pazarlamacılarından bazıları olduğunu düşündüğünüzde, muhtemelen sistemin içinde ilk ürününüz için harcadığınız zaman ve parayı tekrar kazanacaksınız. Bu şekilde maksimum satışa ulaşacaksınız.

Photo by Content Pixie

Bazı yeni tüccarların yaptığı bir hata, bir Clickbank hesabını tek bir ürün hesabı olarak görmektir. Bu nedenle, varsayalım ki sisteme birkaç ürün koymak istiyorsunuz, bunun için sizin birkaç düzine hesaba ihtiyacınız olmakta. Bu, Clickbank’ın işletim felsefesi değildir. Herkesin bol para kazanması için sisteme makul olduğu kadar çok ürün koymanızı istiyorlar. Sonuçta, bağlı kuruluşlar her satıştan sadece para kazanmakla kalmaz, aynı zamanda başarılı olursunuz ve Clickbank da küçük bir komisyon alır. Bu küçük komisyonların, bu çok büyük pazarı yöneten insanlar için büyük paralar oluşturduğunu. Bu yüzden başlangıç ​​ücretleriyle maksimum satış yapıp zengin olamayacaklarını biliyorlar.

Hesap Maksimum Satışa Nasıl Entegre Sağlar

Clickbank’ın politikası gereği, sizi tek bir hesap kurulumuyla birçok ürün sunmaya teşvik etmesi, hesabınızın yapılandırılma biçimine de yansır. Clickbank’ta elliye kadar dijital ürün satabilir ve hepsini tek bir hesap altında yapabilirsiniz. Bu size başvurunuzdan tam olarak yararlanma şansı verir (Clickbank’tan tam olarak yararlanırsanız, satılan ürün başına 1$’ı temsil eder). Ama aynı zamanda yönetimi çok daha kolaydır ve tek bir çatı altında ne kadar çok ürün satarsanız, maksimum satışa ulaşarı ve Clickbank pazarındaki sıralamanız o kadar iyi olur. Bunlar, tüm ürün tekliflerinizi işlemek için tek bir hesap kullanmak için oldukça ikna edici motivasyonlardır.

Tek bir hesap altında çok sayıda ürünü satmak üzere Clickbank’ın kaynaklarından tam olarak yararlanmak için, ürünleri Clickbank açılış sayfası tesisini dolaşacak şekilde organize etmeyi planlamalısınız. Açılış sayfası, ürünlerinizi alan ve internet üzerinden satan bağlı kuruluşların müşterilerini ürününüze bağlaması gereken ürününüz için ana üssünüzdür.

Artık geçmişte Clickbank, birçok ürünü tek bir hesap altında satmaya teşvik etse de, hesap başına yalnızca bir açılış sayfasını destekliyorlardı. Bu sorun Clickbank içinde çözülüyor, ancak Clickbank altyapısının kaçınılmaya değer bir zayıflığı oldu. Bu nedenle, Clickbank’ın açılış sayfasını tamamen kullanmak için, Clickbank dışındaki her ürün için bir açılış sayfası oluşturmanız yeterlidir. Bu şekilde, bu küçük web sitesini istediğiniz kadar ayrıntılı hale getirmek ve Clickbank sisteminin dışında yaptığınız için genişletmek ve değiştirmek için dünyadaki tüm esnekliğe sahip olarak maksimum satış yaparsınız. Satış sayfanız sistemden bağımsızdır, böylece MySpace ve YouTube gibi internet pazarına yönelik diğer yaklaşımları içerebilecek genel internet pazarlama programınızın bir parçası haline getirebilirsiniz.

Bir ürün için gelen trafiği durdurmak ve ürünü satmak için harici olarak kurduğunuz açılış sayfasına göndermek için hem ticari olarak hem de Clickbank içinde satılan kaynaklar vardır. Ancak sistemle birlikte çalışın, böylece bağlı kuruluşlarınız satışı alır ve sizi başarılı kılmaları için daha fazla satış yaratmaya enerji verirler. Bakıma değer bir gruptur.


Para kazanmak için daha fazla bilgi ve teknik için Para Kazanma kategorisine göz atabilirsiniz.

Yazı dolaşımı

Mobil sürümden çık