DMCA

Hizmet verdiğimiz bu sitede telif hakkı ihlaline karşı çok dikkatli davranıyoruz. Fakat gözümüzden kaçmış olabilecek durumlarda izinsiz olarak içeriğinizi, müziğinizi, uygulamanızı, oyununuzu, filminizi, fikrinizi vs. kullandığımızı düşünüyorsanız öncelikle aşağıdaki formu doldurup, sonra kesinlikle e-posta adresine gerekçeniz ve telif evraklarınız veya mahkeme kararınız ile e-posta gönderiniz. Gönderdiğiniz materyaller incelendikten sonra sitemizdeki içerik derhal silinecektir. Neiyiolur.com Web Sitesi, Uluslararası Telif Hakkı veya DMCA Politikalarını takip eder ve yönetir.

Sitedeki bütün içeriklerimiz (Kategori dahilindeki yazılar, Resimler, Videolar, Görsel-Yazılı bütün materyaller) yalnızca site içeriği ile ilgisini çekebileceğimiz ziyaretçilerimiz içindir. Bir kişinin, zümrenin, topluluğun, derneğin veya kurumun entelektüel duygusunu, düşüncesini, mefkûresini Telif Hakkı İhlalini ve Politika İhlalini bölmek niyetinde hiç değiliz.

Telif hakkınızın olduğu içeriğin adresini ve ilgili içeriğe ait telif belgelerinizi telif@neiyiolur.com adresine e-posta gönderiniz.

Formu görüntüleyip göndermek için tam sayfaya gidin.

Mobil sürümden çık