DarkOrbit PVP Serverlar 2023 Sürekli Güncel

Darkorbit Pvp Serverlar

Darkorbit PVP Oyunlarının En Güncel PVP Server Listesini 2023 Yılında Sizlerle Paylaşmaya Devam Edeceğiz.

Kendi PVP serveriniz varsa veya listede bulunmayan güncel bir server keşfetmiş iseniz aşağıdaki butona tıklayarak bize bildirebilir ve siz de sitede güncel pvp serverların paylaşılmasına yardımcı olabilirsiniz.

Server Eklemek İçin Tıklayın…

İçindekiler

Darkorbit Nasıl Oynanır?

DarkOrbit, Bigpoint Games tarafından üretilmiş, Web tabanlı bir uzay-aksiyon oyunudur. Oyunun betadan çıkış tarihi 2006’dır. Oyunda size üç şirketten birini seçme hakkı verilir.

Bunlar;

 • Dünya(EIC)
 • Venüs(VRU)
 • Mars(MMO)‘tır.

Üç şirketten birini seçip oyuna başlarsınız.

DarkOrbit PVP Serverlar 2023 Sürekli Güncel

Tutorial kısmı ile oyun anlatılır. Tutorial’ı bitirdiğinizde, oyunun multiplayer kısmına geçersiniz. Seçtiğiniz şirketin ana haritasından başlarsınız. Oyunda onlarca tipten uzaylı ve uzay gemisi olarak NPC’ler belirlenmiştir. Onları patlattığınızda (veya öldürdüğünüzde) size onların gücüne, darbe puanına nazaran; onur puanı, deneyim puanı, Credits ve Uridium verir. Oyundaki para üniteleri Credits ve Uridium’dur. Uridium, oyunda gerçek para karşılığı satın alınabilir.

DarkOrbit PVP Serverlar 2023 Sürekli Güncel

Oyunda lazerler, kalkanlar, jeneratörler, tamir robotları, CPU‘lar, PET ismi verilen yardımcı robotunuz vb. şeyler sizin ekipmanınızdır. Bunları sizin var olan geminizin içine dizersiniz ve savaşırsınız. Oyunda lokal gemiler bulunur ve en çok tercih edilen gemi Goliath‘dır. Bu gemilere misal dizaynlar bulunur. Bu dizaynların bir kısmının yeşil ganimet kutularından çıkması mümkündür.

Oyunda sizin şirketinizdeki düşman şirketlerden oyuncuları da imha etmeniz gerekir. Başka gemilerde büyüklüğüne nazaran size deneyim puanı ve onur puanı kazandıracaktır.

Bir uzay oyunu olan DarkOrbit çeşitli özellikler ile sıralamada yer almanı sağlamaktadır. Oyundaki Sıralama ve Rütbe Puanları etki eden faktörler şunlardır:

 1. Tecrübe Puanı
 2. Şeref Puanı
 3. Oyuncu İmha Puanı
 4. Seviye
 5. Kayıttan Beri Gün Sayısı
 6. Geminin Türü
 7. NPC imha puanı
 8. Tamamlanan Görevler
 9. Mağlup Edilen Müttefik Oyuncular (Bu Eksi Puan Olarak Karşımıza Çıkmakta)

Bu oyunda en kıymetli para ünitesi Uridium‘dur. Oyunun vazifelerini yapınca size muhakkak eşya yahut para ya da araç gereç verir. Oyunda rütbe puanı da yer alır. Yaratık imha ederek, düşman şirketteki oyuncuları imha ederek, vazifeleri tamamlayarak, galaksi kapılarını tamamlamak, ve gibisi formüllerle rütbe kazanırsınız ve rütbe puanınızın ölçüsüne nazaran size rütbeler verilir. Rütbeler Acemi Uzay Pilotu ile Orgeneral ortasındadır. Ganimet anahtarları ile Ganimet Kutularını açabilirsiniz içinden bedelli ikramlar çıkabilir. Diroit dizaynları olarak Havoc, Beacon ve Hercules dizaynları mevcuttur. Klan savaş istasyonları ile ise savaşta ya da ittifakta bulunduğunuz klanlara yahut klanlarla gerekli savunmanızı yaparsınız.

Darkorbit Satıldı Mı?

DarkOrbit, Bigpoint Games’le birlikte 2016 yılında Çinli firma Youzu İnteractive’e satıldı.

Bilhassa free-to-play cephesinin önde gelen ülkelerinden olan Çin’de kıymetli bir satın alma gerçekleştirildi.

DarkOrbit PVP Serverlar 2023 Sürekli Güncel

Son olarak Shards of War ile gördüğümüz Almanya’dan çıkma Bigpoint satıldı. Kendi sitesi üzerinden açıklama yapan firma 2016 Nisan ayında yüzde yüz olarak Çinli Youzu Interactive’in bünyesine geçeceğini duyurdu. Youzu’nun bu transfer için ödeyeceği ölçüyse 89.68 milyon dolar.

Bigpoint, satın almanın sonucunda oyuncuları endişelendirecek bir şey olmayacağının altını çizdi. Oyunlarına tıpkı biçimde dayanak vereceğini söyleyen Bigpoint, Drakensang Online’ın üretimine hiçbir değişiklik olmadan devam edeceğinin de garantisini verdi.

DarkOrbit PVP Serverlar Nedir?

DarkOrbit’in kaynak kodlarının 2008 yılında paylaşılanların üzerine eklemeler ve çıkarmalar yaparak daha kolay gelişme sağlayan oyunlara DarkOrbit PVP Serverlar denir.

DarkOrbit PVP Serverlar kurulumu bilgisayardan az çok anlayan, ilgili olan kişilerce kolay bir şekilde sağlanabilir.

Piyasada çok fazla DarkOrbit PVP Server mevcuttur. Ne İyi Olur Sitesi Sizlere bu serverların en güncel hallerini paylaşacağız

DarkOrbit PVP Server Listesi – DarkOrbit Güncel Pvp Server Listesi – DarkOrbit Açık Pvp Server Listesi 2023

2023 Yılının en güncel ve gözde DarkOrbit PServer listesine aşağıdaki tablolardan ulaşabilirsiniz. Server durumu otomatik olarak güncellenmektedir. DarkOrbit Güncel Pvp Server Listemizde şu anda 23 server takip edilmektedir. Siz de server eklemek isterseniz en aşağıdaki formu kullanarak ekleyebilirsiniz.

Önerilen Yazı
Darkorbit Pvp Server Kurulumu

 

SERVER ADISERVER SİTESİSERVER DURUMU
Nostalgia SpaceDiscordOcak Ayında Açılacak X
Cold GalaxySiteye GitAÇIK ✓
Star Galaxy OnlineSiteye GitAÇIK ✓
Ultimate GalaxySiteye GitAÇIK ✓
StarZoneSiteye GitAÇIK ✓
Final OrbitSiteye GitAÇIK ✓
Pink GalaxySiteye GitAÇIK ✓
Space Age OnlineDiscord Siteye GitAÇIK ✓
Domination SpaceSiteye GitAÇIK ✓
OneUltimateSiteye GitAÇIK ✓
Dark ArrowSiteye GitKAPALI X
Fantasy OrbitSiteye GitKAPALI X
TGames OrbitSiteye GitAÇIK ✓
ElysiumSiteye GitAÇIK ✓
Ancient OrbitSiteye Git(1) – Siteye Git(2) – DiscordBAKIMDA X
Cold Galaxy WarsSiteye GitKAPALI X
Rocket OnlineSiteye GitKAPALI X
Ultimate GameSiteye GitKAPALI X
BozkurtOrbitSiteye GitKAPALI X
DarkWarsSiteye GitKAPALI X
AndromedaSiteye GitKAPALI X
OverbitSiteye GitKAPALI X
TürkOrbitSiteye GitKAPALI X

Sürekli Güncel Liste Bu Şekildedir.

Darkorbit PVP Server Paylaşmak İçin Aşağıdaki Formu Kullanın

Formu görüntüleyip göndermek için tam sayfaya gidin.

PVP Server Nasıl Kurulur Öğrenmek İçin Tıklayın.

Darkorbit pvp 2022, Darkorbit pvp Server, Oneultimate. PVP, PinkGalaxy darkorbit, Star Galaxy DarkOrbit, Darkorbit PvP Server Listesi, Darkorbit pvp, Darkorbit pvp server 2022, Darkorbit PvP Server Listesi, Star Galaxy DarkOrbit, Oneultimate. PVP, Darkorbit pvp server kurma 2022, Darkorbit pvp 2023, Darkorbit pvp server 2023, Darkorbit pvp server kurma 2023

Yazı dolaşımı

Mobil sürümden çık